Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Zbierz przekąski

Jedzenie i potrzebne zaopatrzenia.

Jeżeli wykonujesz 6. etap legendarnego wyzwania w 7. sezonie Fortnite, w którym musisz znaleźć przekąski, jedzenie i potrzebne zaopatrzenia, to poniżej znajdziesz szczegóły zadania.

Tak jak pozostałe etapy, wyzwanie jest dostępne tylko w trakcie trwania tego tygodnia i wymaga realizacji poprzednich kroków.

Treść zadania jest nieco niejasna, a dodatkowo nie ma tu wskazanej lokacji, dlatego tłumaczymy, co należy zrobić.


Gdzie znaleźć jedzenie i potrzebne zaopatrzenia

Opis zadania nie ujawnia, czego należy szukać, jednak na mapie Fortnite jest miejsce, w którym znajdziesz wymagane jedzenie i zaopatrzenie - wszystkie 5 przedmiotów, których potrzebujesz. Zaznaczyliśmy je poniżej.

Jeśli udasz się na południowy zachód od Siorbanych Szuwarów, zobaczysz tam budynek przy brzegu, zwrócony w stronę dwóch wysp na mapie. Znajduje się tam pole kukurydzy, ale odkryliśmy lepsze rozwiązanie.

Okazuje się, że do wyzwania zaliczają się też grzyby. Kiedy podejdziesz do grzyba, po prostu go zbierz, a zobaczysz pasek postępu wyzwania.

Grzyby świecą na zielono, więc dość łatwo dostrzec je nawet z daleka. Wokół jednego z drzew znajduje się szczególnie sporo grzybów, więc zebranie pięciu nie powinno być problemem.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze