Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Zatankuj pojazd w Kocim Kąciku

Mapa i wskazówki.

Jedno z zadań 3 sezonu Fortnite wiąże się z tankowaniem pojazdu w Kocim Kąciku. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję do wyzwania.

Do wykonania zadania musisz znać lokalizację Kociego Kącika, a do tego znać podstawy działania samochodów i tankowania w Fortnite.

Na tej stronie:


Koci Kącik w Fortnite - mapa i lokalizacja

Koci Kącik to jedna z nowych lokacji na mapie Fortnite, które pojawiły się na niej po powodzi. Możesz ją znaleźć w sektorze G7, na południe od Sklepowej Sadyby.

Koci Kącik jest przedzielony na pół przez biegnącą przez lokację ulicę, przy czym stacja benzynowa znajduje się w części południowej. Miej się tu na baczności, bo najprawdopodobniej spotkasz wrogich NPC, a także graczy szukających wyposażenia w skarbcu.

Do wykonania zadania potrzebujesz też oczywiście samochodu.


Jak zatankować w Kocim Kąciku

Zanim wyruszysz na stację benzynową w Kocik Kąciku, zalecamy skorzystanie z budki telefonicznej i zdobycie przebrania, dzięki któremu wrogie NPC nie będą cię atakować.

W przebraniu udaj się na stację. Powinieneś tam znaleźć pojazd. Jeżeli żadnego nie ma, możesz przenieść się do Sklepowej Sadyby i pożyczyć samochód stamtąd.

Wejdź w interakcję z dystrybutorem, a chwycisz pompę. Teraz wystarczy ją tylko wycelować w pojazd.

Kontynuuj, aż wypełnisz bak, ale bądź gotowy na ewentualny atak gracza lub NPC.

Po wypełnieniu baku, powinieneś otrzymać powiadomienie o wypełnieniu celu oraz PD.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 3 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze