Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Wejdź do skarbca w Domenie Dooma

Lokalizacja, jak wejść, karta dostępu.

Znalezienie i wejście do skarbca w Domenie Dooma to jedno z wyzwań w czwartym sezonie Fortnite, związanym z uniwersum Marvela.

W tym zadaniu należy pokonać NPC - w tym przypadku Doktora Dooma - i uzyskać kartę dostępu, która pozwoli otworzyć skarbiec. Wszystkie szczegóły poniżej.

Na tej stronie:


Skarbiec w Domenie Dooma w Fortnite - mapa

Skarbiec w Domenie Dooma znajduje się w sektorze D3 na mapie Fortnite, czyli w południowej części Domeny Dooma.

Ukryty obszar pod boiskiem w Domenie Dooma znów jest dostępny. Skarbiec znajduje się na dole, ale pilnuje go dwóch pomocników Dooma.

Uważaj podczas skoku w dół, bo możesz się zranić. Upewnij się też, że nie przykujesz uwagi Doktora Dooma ani pomocników, nim będziesz gotowy.

Aby wyjść z tej lokacji, możesz użyć helikoptera choppa, albo - jeśli nie ma tam pojazdu - przenośnej toalety obok skarbca.


Jak zdobyć kartę dostępu

Jeśli chcesz dostać się do skarbca, musisz najpierw uzyskać kartę dostępu, a więc pokonać samego Doktora Dooma.

W każdym meczu Doktor Doom może znajdować się w dwóch miejscach w Domenie Dooma. To przestrzeń na zewnątrz skarbca lub jakiekolwiek piętro w posiadłości złoczyńcy:

W miejscu obok skarbca łatwiej znaleźć Dooma, bo to niewielka przestrzeń, jednak znajduje się tam też dwóch pomocników, których będziesz musiał pokonać. Zrób to przed walką z bossem.

Jeżeli Dooma nie ma obok skarbca, użyj przenośnej toalety, by znaleźć się w piwnicy posiadłości Dooma - i tam kontynuuj poszukiwania.

Rekomendujemy uprzednie przebranie się za pomocnika Dooma, aby NPC niepotrzebnie cię nie atakowali.

Główny atak Dooma to wysyłanie zielonych kul energii w twoją stronę - możesz ich łatwo uniknąć poruszając się lub chowając za osłonami. Dobrym pomysłem jest trzymanie odpowiedniego dystansu.

Jeśli Doom spycha cię do rogu, ucieknij i znajdź lepsze miejsce do ataku - zbyt bliska odległość oznacza szybką porażkę.

Doktor Doom ma osłonę, którą musisz zniszczyć, aby zacząć zadawać mu obrażenia. Rekomendujemy przełamanie tarczy strzelbą, a potem przejście na szybkostrzelny rodzaj broni.

Po walce zbierz kartę i udaj się do skarbca.

Na miejscu wyeliminuj pomocników przy skarbcu - jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej - i wejdź w interakcję z terminalem.

Możesz teraz nie tylko zaliczyć wyzwanie, ale zebrać cenny ekwipunek ze skarbca.

Strona główna: Fortnite: rozdział 2, sezon 4 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze