Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Food truck pozwala grać w Mario Kart klientom czekającym na zamówienie

Drobna przesada czy objaw geniuszu?

Użytkownik Reddita pochwalił się food truckiem ze swojego miasta, który pozwala grać znudzonym klientom w Super Mario Kart, żeby umilić chwile oczekiwania.

Rozwiązanie wygląda na bardzo proste, ale skuteczne. Telewizor umieszczony na ciężarówce wyświetla popularne wyścigi z konsoli SNES, a klienci mogą chwycić za kontroler i wskoczyć do rozgrywki.

W komentarzach nie brakuje żartów. Jeden z internautów podejrzewa, że pracownik food trucka to gracz numer dwa i zajmuje się Mario Kart zamiast przygotowywaniem zamówień. Jeszcze inni podjęli się rozważań nad higieną i powstała dyskusja o potrzebie regularnego odkażania kontrolera lub konieczności umycia rąk tuż po zabawie w retro wyścigi.

Ciekawe, czy wykorzystywanie ponadczasowych gier z Mario w roli głównej w taki sposób faktycznie przyczynia się do zwiększenia sprzedaży? Jeśli nie, to przynajmniej klienci ucieszą się ze słodkiej chwili nostalgii.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze