Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Flecista z The Game Awards został gwiazdą internetu. Artysta dziękuje graczom za miłe słowa

Podbił serca internautów.

Podczas The Game Awards słuchaliśmy nie tylko podziękowań i przemówień, ale także utworów muzycznych, wykonywanych przez orkiestrę. Szczególną sympatię oglądających zdobył jeden z flecistów, który podszedł do swojego zadania z wyjątkowym entuzjazmem.

Pedro Eustache - nazywany przez graczy „gościem z fletem” - stał się bohaterem wielu żartów oraz memów, powstałych podczas tegorocznej gali. Nie mowa jednak o dowcipach złośliwych, artystę doceniono bowiem za energię oraz zaangażowanie w odgrywaniu utworów, zaprezentowanych podczas imprezy.

Ten człowiek to legenda. Samodzielnie poprowadził za sobą całą orkiestrę. Kamerzyści także to zauważyli!” - pisze jeden komentujących. „Ten facet był najlepszym punktem imprezy. Artyści często mają sekundę na zmianę instrumentu, więc bywa to bardzo chaotyczne. On poradził sobie świetnie. Do tego jeszcze grając na tak mało popularnym instrumencie! Ma wyrazy mojego najszczerszego szacunku” - dodał inny internauta. Jeszcze więcej pozytywnych komentarzy znajdziemy pod poniższym materiałem.

Wylew serdeczności nie umknął uwadzę samego flecisty. Pedro Eustache podziękował internautom za wszystkie miłe słowa we wpisie na Twitterze.

- Z tej strony „gość z fletem”. Dziękuję wam wszystkim za niesamowicie pozytywny odzew po The Game Awards. Niech was Bóg błogosławi - powiedział. Jak łatwo się domyślić, na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pod tweetem pojawiają się nawet fanarty, dedykowane artyście.

Dla przypomnienia, tegorocznym zwycięzcą kategorii Gry Roku został Elden Ring. Zgodnie z tradycją, podczas gali zaprezentowano także mnóstwo nowych zwiastunów oraz zapowiedzi, a wszystkie znaleźć można w tym zbiorczym artykule.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze