Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fire Emblem Warrios zaoferuje co najmniej czternastu bohaterów

Duży nacisk na dubbing.

Fire Emblem Warriors to gra z gatunku musou, a więc wzorowana na Dynasty Warriors. Ma zadebiutować jesienią, wyłącznie na Nintendo Switch.

W ostatnim numerze magazynu Famitsu opublikowano nowe szczegóły na temat projektu. Artykuł przetłumaczyli dziennikarze serwisu Gematsu.

Gra ma zaoferować więcej bohaterów niż jakakolwiek inna produkcja inspirowana Dynasty Warrios, ale nie należąca do głównego cyklu. Oznacza to, że otrzymamy co najmniej czternaście postaci.

Potwierdzono obecność Martha i Chroma, zapowiedziano też wojowników stworzonych na potrzeby Warriors - Dariosa, Yuanę, Shiona i Lianę. Ponadto, w grze znajdą się głównie postacie z pierwszej odsłony Fire Emblem, a także z Awakening i Fates.

Deweloperzy zaznaczają jednak, że nie chcą implementować wielu głównych bohaterów różnych gier z cyklu, gdyż wtedy zbyt wielu wojowników używałoby mieczy.

Shion i Lian - główni bohaterowie

Projektanci chcą wprowadzić do gry aspekt taktyczny, dlatego zachowane zostaną słabe i silne strony różnych rodzajów jednostek z głównego, strategicznego cyklu.

Poza postaciami walczącymi wręcz, pojawią się łucznicy oraz użytkownicy magii. Bohatera będzie można zmienić w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

Dowiadujemy się także, że deweloperzy chcą tym razem poświęcić dużo uwagi dubbingowi, co wyróżniłoby grę na tle tytułów takich jak Hyrule Warriors, gdzie dialogi przedstawione są głównie w formie tekstowej.

O autorze
Komentarze