Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film „Oppenheimer” przypomina o sobie premierowym zwiastunem

W kinach już od 21 lipca.

Do premiery filmu „Oppenheimer” został już niecały tydzień, studio Universal Pictures opublikowało więc ponad 5-minutowy zwiastun, sklejający ze sobą większość ujawnionych do tej pory scen.

„Oppenheimer” pozostawał przez długi czas oszczędny w kwestii marketingu, dlatego warto docenić każdą okazją do przyjrzenia się produkcji. W nowym trailerze nie znajdziemy wielu nowych scen, gdyż całość zdaje się być przypomnieniem o najważniejszym wątku opowieści. Przypomnijmy, że film opowie o tytułowym Oppenheimerze - sławnym fizyku, zwanym „ojcem bomby atomowej”.

Raz jeszcze widzimy więc gwiazdorską obsadę, charakterystyczną dla filmów Christophera Nolana. W rolę głównego bohatera wcieli się Cillian Murphy, gwiazda serialu „Peaky Blinders”. Obok niego wystąpią inne znane postacie z Hollywood takie jak Robert Downey Jr, Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Rami Malek czy Gary Oldman.

Co ciekawe, „Oppenheimer” będzie jednocześnie najdłuższą produkcją w bogatym portfolio Christophera Nolana. Zgodnie z informacjami podanymi prez samego reżysera, na obejrzenie widowiska trzeba będzie poświęcić ponad trzy godziny.

Premiera w polskich kinach już w przyszły piątek - 21 lipca. Tego samego dnia zadebiutuje także film „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. Z nietypowej kolaboracji dwóch skrajnie różniących się od siebie produkcji ukuto nawet specjalne pojęcie „Barbenheimer”, które od dłuższego czasu podbija sferę memowej kultury w internecie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze