Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Figurka Keanu Reevesa za ponad 3000 zł - pokaz gadżetu z Cyberpunk 2077

Statuetka postaci Johnny'ego Silverhanda.

  • Powstaje figurka postaci Johnny'ego Silverhanda z Cyberpunk 2077
  • CD Projekt Red zaprezentował prototyp statuetki
  • Gadżet kosztuje ponad 3000 zł

Rafał Jaki z CD Projekt Red opublikował wideo, przedstawiające prototyp figurki Johnny'ego Silverhanda - znanej z Cyberpunk 2077 postaci, której wizerunku w grze użyczył Keanu Reeves.

Udostępnione nagranie prezentuje gadżet w pełnej okazałości. Model wspomnianego bohatera wykonano w skali 1:4, a statuetka wyróżnia się dużym stopniem szczegółowości. Przedmiot stworzono z wysokiej jakości materiału zwanego polystone i ręcznie pomalowano.

Figurkę wyposażono w niecodzienne dodatki. Do podstawy dodano ekran o wielkości 13,3 cala, wyświetlający logo Cyberpunk 2077, a także głośniki, które odtwarzają utwory ze ścieżki dźwiękowej gry. Są też wymienne akcesoria dla Johnny'ego - okulary, cygaro i ramię.

Statuetka nie należy jednak do tanich. Wersja standardowa kosztuje równowartość 700,55 euro (około 3152 zł), a edycję deluxe wyceniono na 741,80 euro (ponad 3337 zł). Za powstanie gadżetu odpowiada firma PureArts.

Figurka Johnny'ego jest duża

Nadmienić jednak należy, że powstanie jednak tylko 2077 sztuk figurki (każdą ponumerowano), a wysyłki zamówionych egzemplarzy powinna rozpocząć się na przełomie pierwszego i drugiego kwartału bieżącego roku.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze