Skip to main content

Fanka Elden Ring ujawniła twarze zamaskowanych postaci i przeciwników

Zaskakująco dopracowane oblicza.

Spora część postaci w Elden Ring ukrywa swoje twarze za maskami, opaskami lub hełmami, jednak dzięki wysiłkom dataminerki, możemy zaspokoić ciekawość i poznać ich prawdziwy wygląd.

Zullie the Witch, znana z przeczesywania plików gier From Software w poszukiwaniu ciekawostek, zdjęła maski i ubrania nie tylko postaciom niezależnym, ale też przeciwnikom.

Uwaga na lekkie spoilery w opisach postaci w poniższych materiałach.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Materiały ujawniają, że nawet NPC z ukrytymi obliczami mają unikalne, pieczołowicie zaprojektowane twarze. To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że nigdy miały nie zostać ukazane. Być może From Software zdaje sobie jednak sprawę z silnych zainteresowań hakerskich i dataminerskich wśród społeczności, wiedząc tym samym, że nic nie mogą ukryć.

Dowiadujemy się przykładowo, że znany z początku gry Varre kryje za białą maską twarz z lekkim zarostem, długimi ciemnymi włosami i charakterystycznym tatuażem na czole.

Po zdjęciu zbroi i ubrań nie wyglądają już tak groźnie

Co ciekawe, Zullie nie tyle odsłoniła ubrania i maski, co wydobyła z plików Elden Ring dokładne informacje o wyglądzie bohaterów, a następnie przeniosła dane do kreatora postaci, odtwarzając NPC i przeciwników.

Zobacz także