Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani rozczarowani brakiem wąsów Sully'ego w filmie Uncharted

Jest za to krótki klip.

Opublikowane w poniedziałek zdjęcie z planu filmu „Uncharted” wywołało zaniepokojenie wśród fanów. Powód jest dość prozaiczny: Sully (w tej roli Mark Wahlberg) nie ma wąsów.

Produkcja Sony Pictures jest prequelem i opowiada o wczesnych przygodach Drake'a, co może wyjaśniać brak zarostu. Fani domagają się jednak, by cecha charakterystyczna z twarzy Victora Sullivana pojawiła się na ekranie.

„I tak miałam już niskie oczekiwania, ale po zobaczeniu tego obniżam je jeszcze bardziej. Nie potrafią nawet zadbać o absolutne minimum i dać Sully'emu jego wąsa” - napisała na Twitterze niejaka Ericka.

„Mogę przysiąc, że Mark publikował zdjęcie zza kulis, na którym miał wąsa, więc jestem zaskoczony, że tutaj go nie widać. Sully ZAWSZE ma wąsy. To część jego osoby, dodająca tyle do charakteru. To bardzo dziwny wybór” - zgadza się Jason.

Inny fan - ZacharyMitzel - wyraża nieco bardziej logiczne zdanie, że wąs może się pojawić w innych scenach filmu, wraz z rozwojem postaci. Faktem jest bowiem, że - jak wspomniał Jason - Mark Wahlberg chwalił się w przeszłości charakterystycznym zarostem na Instagramie, zapewne nie bez powodu.

Tymczasem Sony opublikowało widoczny powyżej materiał wideo, na którym zobaczyć można pierwsze ujęcia z filmu w ruchu - należy przewinąć do 1:32. Jest nawet Sully - bez wąsów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze