Skip to main content

F1 24 - jak grać online

Zabawa przez sieć.

O ile gra F1 24 posiada rozbudowaną liczbę trybów dla pojedynczego gracza, tak najwięcej emocji budzi oczywiście wieloosobowa rywalizacja z innymi kierowcami z całego świata. Na tej stronie wyjaśniamy, jak dołączyć do rywalizacji online.

Rozgrywkę wieloosobową znajdziemy w trybie F1 World. Po przejściu do menu wyboru wyścigu należy zaznaczyć zakładkę Wieloosobowe Grand Prix.

Na kolejnym ekranie możemy po lewej wybrać przeglądanie istniejących pokojów gier. Znajdziemy tu informacje m.in. o założycielu rozgrywki, trwających ustawieniach, liczbie rund oraz liczbie graczy w sesji. Po dołączeniu do danego pokoju będziemy mogli rozpocząć zmagania.

Możemy także stworzyć własną sesję, wybierając przy tym różne ustawienia. Oprócz standardowych ustawień spersonalizowanego turnieju możemy także m.in. zablokować lobby w taki sposób, aby mogły do niego dołączać tylko osoby na naszej liście znajomych, albo tylko gracze, którym jako gospodarz wyślemy zaproszenie. Domyślną opcją jest jednak stworzenie sesji otwartej, do której będą mogli dołączyć różni przypadkowi kierowcy z sieci.

Następnie: F1 24 - jak zmienić pogodę

Spis treści: F1 24 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: F1 24 - jak grać ze znajomymi

Zobacz także