Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Exoprimal - moduły: odblokowanie, używanie

Do czego służą moduły, jak je odblokować i ich używać.

Moduły w Exoprimal to ulepszenia dla egzoszkieletów. Na tej stronie przeczytasz, jak można je zdobyć, wzmocnić oraz zastosować.


Na tej stronie:


Jak zdobywać moduły

Aby zdobyć moduły dla egzoszkieletu, musisz zwiększyć poziom bohatera - w ten sposób zdobędziesz moduły uniwersalne, które można zastosować na każdym kombinezonie i w dowolnym polu.

Otrzymasz je na kolejnych poziomach, począwszy od trzeciego. Pozwalają poprawić odnawianie zdrowia czy szybkość lub przyspieszyć odnawianie umiejętności. By sprawdzić nagrody (1) za poziom i kolejne moduły, otwórz w głównym menu zakładkę Career (2).

Drugi typ to moduły unikalne dla egzoszkieletu. Graj jednym jak najwięcej, by podnieść jego poziom i odblokować kolejne ulepszenia. Pozwalają poprawić działanie wybranych umiejętności. Może być to zwiększenie siły ataku podstawowego, szybkość odnawiania zdolności czy nadanie dodatkowych efektów do ataku, jak podpalenie czy ogłuszenie.

Każdy z tych modułów jest unikalny, a jego działanie poznasz zaznaczając go. Musisz wiedzieć, że samo odblokowanie jest niewystarczające - w oknie wyboru modułów (3) (czytaj kolejną sekcję) musisz wykupić pożądany moduł (4) za walutę BikCoin, by z niego korzystać. Im moduł trudniejszy do zdobycia, tym kosztowniejszy.


Jak korzystać z modułów

Aby użyć modułów, otwórz w głównym menu Hangar i kliknij na wybrany egzoszkielet. W kolejnym oknie przejdź na zakładkę Rigs & Modules (5). Teraz kliknij na wybrane pole (6) - jedno z trzech - a po prawej stronie ukaże się lista modułów (7), które mogą być w tym miejscu zamontowane. Potem potwierdź wybór klikając przycisk Equip (8) (gdy pole na moduł jest puste).

Moduły unikalne dla egzoszkieletu dzielą się na trzy kategorie kolorystyczne. Tylko określony kolor może znaleźć się w kolejnych polach na ulepszenia (kolejno czerwony, niebieski, żółty). Moduły uniwersalne (za poziom gracza, szare) mogą być umieszczone gdziekolwiek i użyte jednocześnie w wielu kombinezonach.

Każdy użyty w kombinezonie moduł zapewnia pasywny bonus, dlatego nie musisz myśleć o nich w czasie meczu.


Jak ulepszać moduły

Każde wzmocnienie możesz ulepszyć pięć razy. Otwórz panel dodawania modułów do egzoszkieletu. Zaznacz jeden z posiadanych - poniżej okna z opisem pojawi się przycisk. Liczba oznacza kwotę w BikCoinach, jaką musisz poświęcić na ulepszenie.

Po zaznaczeniu przycisku zobaczysz, że w opisie zachodzą zmiany, wskazując o ile zostanie ulepszony moduł po awansie na kolejny poziom. Każdy z nich może zostać ulepszony do maksymalnie piątego poziomu.

Następnie: Exoprimal - doświadczenie: jak szybko zdobywać

Spis treści: Exoprimal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Exoprimal - komunikacja głosowa, gesty: jak używać

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Exoprimal

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze