Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ewan McGregor podmieniony na Aleca Guinnessa. Deepfake w serialu Obi-Wan Kenobi

Imponujące podobieństwo.

Jeden z fanów opublikował wideo, w którym pokazał, jak w serialu „Obi-Wan Kenobi” wyglądałby tytułowy bohater, gdyby twarz Ewana McGregora zastąpić wizerunkiem sir Aleca Guinnessa - pierwotnego odtwórcy roli.

Autorem nagrania jest youtuber stryder HD, który specjalizuje się w tworzeniu materiałów z zastosowaniem techniki deepfake. Przypomnijmy, że wspomniana metoda polega na nakładaniu twarzy innego człowieka na wizerunek osoby występującej w danym filmie.

Efekt można uznać za imponujący. Wideo dowodzi, że obsadzenie Ewana McGregora w roli Obi-Wana było dobrą decyzją autorów Star Wars - aktor jest bardzo podobny do sir Aleca Guinnessa, który wcielał się w bohatera w „Nowej nadziei”.

Serial o słynnym mistrzu Jedi dostępny jest na platformie streamingowej Disney+. Przypomnijmy, że usługa wystartowała dzisiaj w Polsce.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Obi-Wan Kenobi

TV show

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze