Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Europejska data premiery i edycja kolekcjonerska Tales of Symphonia Chronicles

Dwie gry w zestawie.

Namco Bandai ogłosiło, że zestaw Tales of Symphonia Chronicles ukaże się w Europie 28 lutego przyszłego roku, wyłącznie na PlayStation 3.

Kompilacja zawiera klasyczne Tales of Symphonia z GameCube w odświeżonej wersji oraz sequel tego tytułu - Tales of Symphonia: Dawn of the New World, także z ulepszoną grafiką. Obie produkcje dostępne będą z oryginalnymi, japońskimi głosami.

Wydawca zaprezentował także edycję kolekcjonerską, limitowaną na terenie Europy i Australii do dziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Ograniczone wydanie zawiera pięć figurek postaci: Lloyda, Colette, Emila, Martę i Tenebrae, ścieżkę dźwiękową na dwóch płytach oraz powieść w języku angielskim, opisującą wydarzenia rozgrywające się pomiędzy grami.

Oryginalne Tales of Symphonia ukazało się w 2003 roku, opowiadając historię Lloyda Irvinga i jego przyjaciół. Wesoła gromadka zamierza zregenerować świat Sylvarant i ponownie wypełnić go życiodajną maną.

Sequel z podtytułem Dawn of the New World debiutował tylko na Nintendo Wii, w 2008 roku. Ponownie ratujemy świat Sylvaranti, zagrożony przez przedstawicieli równoległego wymiaru - Tethe'allans.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tales of Symphonia

Nintendo GameCube

See 1 more
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze