Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games zmienia darmówki z tego tygodnia. Nie będzie trzech Falloutów

Nietypowa sytuacja.

Wojna nigdy się nie zmienia, ale darmowe gry w Epic Games Store już tak. Wbrew zapowiedziom z zeszłego tygodnia, w ofercie dostępnej od najbliższego czwartku jednak nie znajdziemy trzech odsłon serii Fallout.

Grą dostępną do odebrania za darmo od 22 lutego będzie Super Meat Boy Forever. Powody zmiany decyzji nie są znane, obyło się też bez oficjalnego ogłoszenia. Trylogia postapokaliptycznych gier po prostu zniknęła ze strony sklepu, a na jej miejsce wskoczyła mniej kultowa platformówka od Team Meat.

Podobne sytuacje są dla Epic Games rzadkością, ale jak widać - mogą się zdarzyć. Warto jednak dodać, że nie zmieniła się za to promocja dostępna od zeszłego tygodnia. Użytkownicy wciąż mogą dodać do swojego konta grę wyścigową Dakar Desert Rally. Produkcja pozostanie dostępna do czwartku do godziny 17:00.

Zobacz na YouTube

Super Meat Boy Forever to sequel cenionej platformówki o niemal identycznym tytule. Ponownie wcielamy się w charakterystycznego kwadratowego stworka, ale tym razem nie mamy nad nim bezpośredniej kontroli.

Bohater biegnie przed siebie automatycznie, a naszym zadaniem jest podejmowanie odpowiednich działań, by uchronić go od nieprzyjaznych elementów otoczenia. Nie jest to bynajmniej zadanie proste, dlatego gra spodoba się przede wszystkim fanom zręcznościowych wyzwań. Super Meat Boy Forever znajdziemy także na konsolach i urządzeniach mobilnych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout

PC

Super Meat Boy Forever

Android, iOS, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze