Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games Store rozdaje 15 gier za darmo. Jest już pierwszy tytuł

Są też świąteczne rabaty.

W sklepie Epic Games Store wystartowała dziś świąteczna wyprzedaż. Zgodnie z zapowiedziami, na platformie możemy odebrać już pierwszy darmowy tytuł - Bloons TD 6.

Świąteczne rozdawnictwo ruszyło dziś o godzinie 17:00. Pierwszą z darmowych produkcji okazało się Bloons TD 6 - strategia typu tower defense. Zgodnie z założeniami gatunku, fundamentem rozgrywki jest obrona bazy przed przeciwnikami za pomocą wzmocnień oraz wieżyczek. W grze pojawiają się także bohaterowie dysponujący unikalnymi zdolnościami. Tytuł cieszy się sporą popularnością, w serwisie Steam znajdziemy aż 197 tysięcy recenzji, w tym 97% pozytywnych.

Decyzja o sprezentowaniu graczom takiej gry może dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że platforma przyzwyczaiła graczy do rozdawania za darmo wysokobudżetowych produkcji. W przeszłości w sklepie odebrać mogliśmy chociażby tytuły takie, jak Borderlands 3, GTA 5 czy serię Tomb Raider. Istnieje jednak spora szansa, że firma ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek.

Co ważne, Bloons TD 6 zniknie z oferty jutro o godzinie 17:00. W sklepie pojawi się za to kolejna z darmowych produkcji, która również zostanie zastąpiona po 24 godzinach. Co ciekawe, lista gier przygotowanych przez Epic Games wciąż pozostaje tajemnicą, a w sieci nie znajdziemy na ten moment żadnych przecieków.

Prócz samego rozdawnictwa, świąteczna wyprzedaż oferuje także 25-procentową zniżkę na zakup gier, o ile cena transakcji przekroczy 59,99 złotych. Rabat nalicza się automatycznie, a akcja zakończy się 5 stycznia.

Read this next