Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Emily w Paryżu - kiedy sezon 4, wszystkie szczegóły

Co wiemy o kontynuacji.

W grudniu 2022 roku premierę miał 3. sezon „Emily w Paryżu”. Fani hitu Netflixa z niecierpliwością wyczekują kontynuacji, zwłaszcza że ostatni odcinek zakończył się sporym cliffangerem. W tym miejscu zebraliśmy wszystko, co wiemy o 4. sezonie i potencjalnej dacie jego premiery.

Dla wszystkich, którzy czekają na 4. sezon „Emily w Paryżu”, mamy dobrą wiadomość. Lily Collins, odtwórczyni tytułowej roli i producentka serialu potwierdziła powstanie 4. sezonu jeszcze przed premierą sezonu 3. Netflix zamówił oba sezony jednocześnie, miały też być kręcone jeden po drugim. Możliwe więc, że że zdjęcia do sezonu 4. zostały już zakończone.

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Najbardziej prawdopodobnym terminem jest grudzień 2023 roku. Sugerowałaby to data wypuszczenia dwóch poprzednich sezonów - odpowiednio 22 i 21 grudnia. Netflix może chcieć utrzymać trend publikowania kolejnych sezonów „Emily w Paryżu” przed świętami.

4. sezon najprawdopodobniej ukaże się pod koniec 2023 roku

Ile odcinków będzie liczyć 4. sezon? Nie mamy jeszcze oficjalnych informacji odnośnie ich liczby i długości. W poprzednich sezonach było ich 10, po około 30 minut każdy i nic nie wskazuje na to, aby 4. sezon miał się różnić pod tym względem od poprzednich. Najprawdopodobniej wszystkie odcinki zostaną opublikowane tego samego dnia, choć Netflix coraz częściej eksperymentuje z tą formułą, wypuszczając swoje hitowe produkcje („Stranger Things”, „Ty”) w dwóch transzach.

Czy sezon 4. będzie ostatnim? Co prawda nie znamy oficjalnych planów Netflixa, ale showrunner Darren Star w wywiadzie dla serwisu Deadline zdradził, że nie myśli jeszcze o zakończeniu serialu i chciałby dalej rozwijać tę historię.

Więcej o serialu Emily w Paryżu:

O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze