Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekskluzywny sieciowy shooter Sony zadebiutuje w PS Plus. Podano datę premiery

Dostępny do odebrania za darmo przez miesiąc.

Square Enix poinformowało, że Foamstars, czyli sieciowy shooter tworzony ekskluzywnie na platformy Sony, trafi w dniu premiery do rotacji comiesięcznych gier rozdawanych abonentom PlayStation Plus. Jednocześnie poznaliśmy datę premiery gry.

Trzymaliśmy was w niepewności od momentu zapowiedzi gry w maju zeszłego roku, ale teraz mamy wielką przyjemność ogłosić, że Foamstars zadebiutuje 6 lutego 2024 roku! Foamstars zostanie zawarta jako jedna z comiesięcznych gier PlayStation Plus w lutym i jesteśmy zachwyceni możliwością danie wam szansy na zagranie” - czytamy we wpisie na blogu PlayStation.

Cover image for YouTube videoFoamstars - Announce Trailer | PS5 & PS4 Games

Foamstars, nazywane określane niekiedy przez internautów jako „Splatoon na PlayStation” ze względu na podobną rozgrywkę i kolorową oprawę graficzną do strzelanki Nintendo, na start zawierać będzie trzy tryby zabawy wieloosobowej:

  • Smash The Star - po wstępnej rundzie klasycznego deathmatchu każdy na każdego zwycięzca rundy zostaje wyznaczony na „gwiazdę”. Walczy on o przetrwanie przeciwko połączonym siłom reszty graczy
  • Happy Bath Survival - tryb przypominający standardowy drużynowy deathmatch, jednak połowa każdej drużyny znajduje się poza obszarem mapy i wspiera swoich towarzyszy specjalną pianką ochronną
  • Rubber Duck Party - połączenie trybów capture the flag oraz eskorty ładunku, w którym obie drużyny ścigają się do umieszczonej na środku planszy gumowej kaczki. Po wejściu z nią w interakcję ta zacznie poruszać się w stronę bazy przeciwnika

Jednocześnie w grze znajdą się także specjalne misje PvE, które gracze mogą wykonywać solo lub w trybie kooperacji z innymi uczestnikami zabawy. Standardowo dla wielu nowych sieciowych produkcji w grze znajdziemy także karnet bojowy, zawierający zarówno darmowe, jak i płatne dodatki do odblokowania. Foamstars będzie możliwe do odebrania dla posiadaczy wszystkich progów abonamentu w dniach od 6 lutego do 4 marca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Foamstars

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze