Skip to main content

Dzień laptopa w RTV Euro AGD

Komputery w wygodnych ratach zero procent.

W ramach cyklicznej promocji Środa dzień laptopa, sklep RTV Europ AGD obniżył ceny wybranych modeli laptopów. Do tego wszystkie modele dostępne są w przystępnych ratach zero procent. Poniżej zamieszczamy linki do najciekawszych ofert.

Promocja trwa do 20.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

W ofercie sklepu znajdziemy wiele laptopów do codziennej pracy i nauki. Przystępne cenowo i wyposażone w dobre podzespoły, umożliwiają bezproblemową pracę, przeglądanie internetu oraz oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości.

Laptopy dla graczy to najpotężniejsze komputery przenośne na rynku. Dzięki bardzo mocnym parametrom mogą zajmować się najtrudniejszymi zadaniami oraz, oczywiście, uruchamiać najnowsze gry. Dzięki temu są to maszyny niezwykle uniwersalne i zapewnią wysoki komfort pracy nawet osobom, które w gry nie grają.

Laptopy MacBook od lat są postrzegane, jako jedne z najlepszych komputerów do pracy. Kompaktowa, smukła i lekka konstrukcja oraz niezwykle długi czas pracy na baterii sprawiają, że jest to idealny komputer dla osób, które dużo podróżują. Najnowszą serię komputerów Apple wyposażono w autorski procesor M1, zapewniający zwiększoną wydajność w kompatybilnych programach.

Wszystkie laptopy objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz także