Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwie części Borderlands następnymi darmowymi grami w Epic Games Store - nieoficjalnie

Oraz ARK: Survival Evolved.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli pakiet dwóch odsłon cyklu, od 28 maja będzie dostępne za darmo w Epic Games Store - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem jest opublikowany kilka dni temu wpis użytkownika forum Reddit o pseudonimie Detectiveconan77. Internauta przedstawił gry, które sklep twórców Fortnite zaoferuje bezpłatnie w najbliższych tygodniach. Wiarygodność wiadomości wydawała się niewielka, jednak wczoraj udostępniono pierwszy z tytułów obecnych na liście: Civilization 6.

Next Free Games(Not Certain) from r/EpicGamesPC

Przypadek strategii częściowo potwierdza autentyczność zestawienia. Kolejną darmową pozycją powinno więc być Borderlands: The Handsome Collection - zestaw drugiej odsłony i The Pre-Sequel. Zainteresowani pobiorą na stałe pakiet w dniach 28 maja-4 czerwca.

Ostatnią grą przedstawioną w zestawieniu jest ARK: Survival Evolved, w którym gracze walczą o przetrwanie w świecie z dinozaurami. Użytkownicy Epic Games Store odbiorą podobno tytuł w terminie 4-11 czerwca.

Warto zaznaczyć, że wspomniana oferta na bezpłatne Civilization 6 zakończy się w czwartek, 28 maja, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze