Skip to main content

Dwie części Borderlands następnymi darmowymi grami w Epic Games Store - nieoficjalnie

Oraz ARK: Survival Evolved.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli pakiet dwóch odsłon cyklu, od 28 maja będzie dostępne za darmo w Epic Games Store - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem jest opublikowany kilka dni temu wpis użytkownika forum Reddit o pseudonimie Detectiveconan77. Internauta przedstawił gry, które sklep twórców Fortnite zaoferuje bezpłatnie w najbliższych tygodniach. Wiarygodność wiadomości wydawała się niewielka, jednak wczoraj udostępniono pierwszy z tytułów obecnych na liście: Civilization 6.

Next Free Games(Not Certain) from r/EpicGamesPC

Przypadek strategii częściowo potwierdza autentyczność zestawienia. Kolejną darmową pozycją powinno więc być Borderlands: The Handsome Collection - zestaw drugiej odsłony i The Pre-Sequel. Zainteresowani pobiorą na stałe pakiet w dniach 28 maja-4 czerwca.

Ostatnią grą przedstawioną w zestawieniu jest ARK: Survival Evolved, w którym gracze walczą o przetrwanie w świecie z dinozaurami. Użytkownicy Epic Games Store odbiorą podobno tytuł w terminie 4-11 czerwca.

Zobacz na YouTube

Warto zaznaczyć, że wspomniana oferta na bezpłatne Civilization 6 zakończy się w czwartek, 28 maja, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Zobacz także