Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dresy Kinga z Tekken 3 trafiły do sprzedaży, ale już ich nie kupisz

Maski jaguara nie ma w zestawie.

Firma odzieżowa wypuściła kolekcję inspirowaną znaną serią bijatyk. Wśród ubrań znalazł się dres inspirowany kultowym strojem Kinga z Tekken 3. Fani wykupili cały zapas w mgnieniu oka.

Tekken 3 do dziś pozostaje w sercach fanów bijatyk, którzy w latach 90. ubiegłego stulecia zagrywali się w tytuł Namco na PSOne oraz w salonach gier. Napakowany King był dość mocną postacią we wspomnianej odsłonie, a jego alternatywny strój stał się już kultowy wśród „tekkeniarzy”.

Nowozelandzka firma odzieżowa Prix postanowiła puścić oczko do fanów i wypuściła niewielką kolekcję ubrań nawiązujących do Tekken 3. Pośród raczej standardowych koszulek z nadrukami przedstawiającymi kilka postaci z gry znalazły się też charakterystyczne granatowe dresy Kinga ze srebrną „panterką” na nogawkach oraz niebieski T-shirt. Jeżeli natomiast zastanawiacie się, co oznacza czerwony napis na plecach, to mówi on „Mishima Zaibatsu ZŁE”.

Źródło: prixworkshop.com

Dresy kosztują 80, a T-shirt 70 dolarów, czyli odpowiednio około 300 i 350 zł. Choć za komplet trzeba zapłacić prawie 700 zł, to nie stanowiło przeszkody dla graczy, którzy wykupili cały zapas w ciągu zaledwie jednego dnia. Niestety, butów ani maski jaguara nie ma w zestawie, więc trzeba przygotować się na dodatkowe wydatki i przeczesywanie sklepów internetowych, jeśli macie ochotę pójść na siłownię w pełnym stroju Kinga.

Tymczasem seria Tekken wkrótce doczeka się ósmej numerowanej odsłony, którą oficjalnie zapowiedziano podczas pokazu Sony State of Play we wrześniu ubiegłego roku. Gra napędzana silnikiem Unreal Engine 5 trafi na wszystkie główne platformy - PC, PS5 oraz Xbox Series X/S. W nowej odsłonie kultowej bijatyki powróci matka Jina - Jun Kazama, a usprawniony system walki ma bardziej faworyzować agresywny styl gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Tekken 3

PS1

Tekken 8

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze