Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Do Fortnite trafiły postacie z serialu „Futurama”

Oraz specjalna broń.

Epic Games ogłosiło kolejny crossover swojej flagowej strzelanki Fortnite z popularnym serialem animowanym. Po „Dragon Ballu”, „Naruto” i „Attack on Titan” następuje przerwa od produkcji anime, a zamiast tego gracze będą mogli wcielić się w postacie z kultowej produkcji „Futurama”.

Jak możemy się dowiedzieć z opisu aktualizacji 25.20, do gry trafiły trzy postacie z serialu wraz z tematycznymi akcesoriami, lotnią i emotką, a do tego na mapie gry znajdziemy unikalną broń. Gracze mogą już kupić w sklepie skiny Frya, Bendera oraz Leela. Fry otrzymuje w zestawie plecak Hipno-ropucha oraz kilof Wielki Dziadek do Orzechów.

Kupując skórkę cynicznego robota Bendera dostajemy także plecak Ben Rodriguez i kilof Niewyginalny Dźwigar. Pakiet Leela zawiera natomiast dodatkowo kilof Złote Skrzypce oraz plecak Gryzak. Oprócz tego można osobno zakupić również lotnię Statek Planet Express - czyli miniaturkę pojazdu, którym poruszają się bohaterowie serialu - oraz emotkę Manewr Zoidberga.

Jednocześnie w grze startuje małe tematyczne wydarzenie – od teraz na Wyspie można zdobyć specjalną broń Benderowy Miotacz Promieni. Giwerę można znaleźć losowo, podobnie do innych narzędzi zniszczenia w grze, albo odnaleźć robota Bendera i kupić w zamian za sztabki złota. Miotacz strzela niekończącym się strumieniem plazmy. Nie wymaga przeładowania, ale może się przegrzać.

Przypomnijmy, że kultowy serial powrócił niedawno - po wielu latach przerwy - z nowym, ósmym sezonem, którego emisja zaczęła się 24 lipca i zakończy 25 września. Za wznowienie produkcji odpowiada platforma streamingowa Hulu i na niej też publikowane są kolejne odcinki najnowszej serii. Sama „Futurama” opowiada o przygodach Frya, czyli leniwego i niezbyt bystrego kuriera, który zostaje zamrożony w stanie krio-snu i budzi się po 999 latach. Znajduje zatrudnienie u swojego krewnego z przyszłości i wraz z innymi postaciami dostarcza towary w całej galaktyce.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fortnite

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze