Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Disney Plus - napisy, lektor i dubbing: jak włączyć

Ustawienia napisów i dźwięku.

Tak jak pozostałe platformy streamingowe, Disney Plus pozwala na zmianę ustawień napisów i dźwięku, by dostosować je do swoich potrzeb. Na tej stronie dowiesz się, jak włączyć napisy, lektora i dubbing na Disney Plus.

Aby zmienić ustawienia dźwięku i napisów, najpierw włącz film lub serial, który chcesz obejrzeć. Teraz wywołaj menu i wybierz ikonę „dymka” w prawym górnym rogu ekranu.

Menu wywołuje się poprzez ruszenie myszą na komputerze, dotknięcie ekranu smartfona lub naciśnięcie dowolnego przycisku na pilocie do telewizora.

Gdy wybierzesz „dymek”, otworzy się lista języków dźwięku i napisów. Aby włączyć lektora lub dubbing (w zależności od tego, co jest dostępne), z lewej strony musisz po prostu wybrać język polski. Z kolei jeśli chcesz wyłączyć lektora lub dubbing, wybierz oryginalny język serialu lub filmu - najcześciej jest to angielski.

Jeśli chodzi o napisy, sprawa jest prosta - albo wybieramy opcję „Wył.”, albo wybieramy dowolny język.

Nie wszystkie seriale i filmy mają polski dubbing, ale w przypadku Disney Plus takich produkcji jest zdecydowanie więcej niż na pozostałych platformach streamingowych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze