Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - Ołtarze Lilit, Strzaskane Szczyty [mapa]

Mapa wszystkich Ołtarzy Lilith w Strzaskanych Szczytach.

Ołtarze Lilit w Diablo 4 pełnią rolę sekretów. Ich odnalezienie i aktywacja niosą dodatkowe korzyści: każda aktywacja gwarantuje premię dwóch punktów do jednego z atrybutów Siły, Inteligencji, Siły Woli lub Zręczności. Czasami uzyskasz zwiększenie limitu noszonych Szemrzących Oboli o pięć sztuk. Premie te dotyczą wszystkich postaci.

Poniższa mapa wskazuje wszystkie Ołtarze Lilith w Strzaskanych Szczytach. Niektóre miejsca mogą być niedostępne, dopóki nie poczynisz postępów w fabule lub nie ukończysz lokalnych aktywności, w tym Twierdz.

Ołtarzy szczególnie łatwo szukać nocą, bowiem wydobywa się z nich lekkie, czerwone światło. Aktywacja odbywa się poprzez interakcję z posągiem.

Aktualną ilość znalezionych i liczbę wszystkich ołtarzy w regionie poznasz korzystając z mapy. Reprezentuje je ostatnia ikona widoczna w górnym pasku. Każdy odnaleziony posąg (i aktywowany) zostaje oznaczony na mapie, dlatego nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem ich wszystkich.

Dodatkowe premie wynikające z odnajdywania Ołtarzy Lilit, które uzyskuje każda postać z osobna, to doświadczenie oraz Punkty Sławy, widoczne na górnym pasku po aktywacji mapy. Ich zdobywanie gwarantuje nagrody za przekraczanie kolejnych progów Sławy: są to głównie punkty umiejętności oraz duże ilości złota (liczone w setkach tysięcy).

Następnie: Diablo 4 - posągi z tabliczkami: jak aktywować

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - zaklinanie i naznaczanie przedmiotów, okultysta

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze