Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 stanie się nieco szybsze. Wiemy, co zmieni nowy patch

Jest oficjalna lista.

Blizzard zapowiedział kolejną aktualizację do Diablo 4. Patch o numerze 1.1.3 skupi się na przyspieszeniu rozgrywki poprzez osłabienie umiejętności ograniczających kontrolę, a więc m.in. ogłuszeń, zamrożeń i spowolnień.

Jak czytamy w komunikacie z oficjalną listą zmian, firmie zależało na „skróceniu czasu trwania ograniczeń kontroli i wydłużeniu czasu odporności na nie, w szczególności na wyższych rangach świata”. Gracze będą więc rzadziej stać w miejscu, zdani na łaskę przeciwników, choćby przez osłabienie wrogów nakładających status Zaklętego Zimna.

Dodatkowo łatka zajmie się usprawnieniem systemu sortowania afiksów w opisach przedmiotów. Nie zabrakło też dosyć długiej listy poprawek i ogólnych napraw błędów. Gracze nie powinni już tracić wynaturzonych popiołów po wejściu do piwnicy, a pokonanie goblinów skarbników i bossów będzie - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - nagradzane legendarnymi przedmiotami.

Firma wyeliminowała też duży zestaw błędów związanych z atrakcjami sezonu plugawców, w szczególności z zadaniem Echo Varshana. Jak czytamy dalej, są też drobne poprawki wydajności i dziwnych bugów, np. postaci dosiadających niewidzialnych koni i ekwipunku Druida, zapychającego się darami duchów.

Aktualizacja 1.1.3 trafi na wszystkie platformy w najbliższy wtorek, a więc 29 sierpnia. Przypomnijmy, że w Diablo 4 wciąż trwa sezon Plugawców, a ostatnia łatka o numerze 1.1.2 trafiła do gry w zeszłym tygodniu.

Na koniec dodajmy, że Blizzard opublikował już pierwsze szczegóły kolejnego sezonu o nazwie Season of Blood. Kolejny rodział gry wystartuje 17 października, a za jego główną bohaterką wybrano Erys. Celem będzie poradzenie sobie z plagą wampirów, które najwyraźniej zajmują się produkcją hord zombie do wyeliminowania.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze