Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - Sława: jak zdobywać, nagrody

Czym jest sława oraz za co możesz ją zdobywać.

Wykonywanie licznych aktywności pobocznych w Diablo 4 nagradzane jest punktami Sławy dla każdego z regionów. W tym miejscu dowiesz się, jakie działania przynoszą Sławę oraz jakie są nagrody za jej zwiększanie. Podgląd aktualnej sławy i nagród możliwy jest z poziomu mapy.


Na tej stronie:


Rodzaje aktywności

Sława generowana jest w regionach za konkretne działania, których postęp i aktualny poziom punktów możecie sprawdzić z poziomu mapy:

  1. Punkty sławy - aktualna i maksymalna ilość punktów dla danego regionu.
  2. Punkty nawigacyjne - 20 punktów Sławy. Odnajduj je i aktywuj poprzez interakcję. Prawie każdy region posiada punkt teleportacji, najczęściej znajdują się w wioskach i miastach.
  3. Twierdze - 100 punktów Sławy. Trudne wyzwania, które najlepiej wykonywać grupowo. Oczyszczenie lokacji i pokonanie trudnych bossów mogą spowodować powrót na ten obszar mieszkańców i pozwolą odblokować nowe aktywności.
  4. Zadania poboczne - 20 punktów Sławy. Oznaczone niebieskimi wykrzyknikami. Poza sławą otrzymasz w nich sporo bonusowych przedmiotów i materiałów oraz poznasz tło fabularne gry.
  5. Odkryte obszary - 5 punktów Sławy. Gdy przemieszczasz się po regionie, rysujesz kolejne fragmenty mapy. Jeśli po jej otworzeniu widzisz gdzieś szary obszar w granicach regionu, udaj się na jego zbadanie.
  6. Podziemia - 30 punktów Sławy. Podziemia nagradzają cennymi przedmiotami i aspektami, ale ich przejście zajmuje trochę czasu. Z reguły w pierwszej kolejności będziesz szukał tych, które nagradzają aspektami dla twojej klasy postaci.
  7. Ołtarze Lilit - 10 punktów Sławy. Znajdziesz je ukryte w wielu miejscach świata. Dodatkowo ich aktywacja nagradzana jest zwiększeniem punktów atrybutów dla wszystkich twoich postaci w regionie.
  8. Klawisz skrótu, który przekieruje cię na zakładkę Postępy w regionie, gdzie będziesz mógł odebrać nagrody.

Nagrody za Sławę

Nie możesz utracić Sławy. Jest częściowo niezależna od bohaterów - każdy przekroczony próg gwarantuje dwie nagrody: wspólne dla konta oraz niezależne od postaci. Otwierając panel nagród, możesz sprawdzić aktualne wymagania oraz postęp punktowy.

Nagrody zmieniają się w zależności od regionu. Aby je odebrać, otwórz mapę (M na klawiaturze, przycisk widoku na padzie), następnie "Obejrzyj nagrody" (W na klawiaturze, Y / trójkąt na padzie) i kliknij przycisk Odbierz. Wynagrodzenie to złoto, dodatkowe doświadczenie i punkty umiejętności oraz cechy specjalne, jak dodatkowy ładunek mikstur jako druga nagroda w Strzaskanych szczytach.

Ostatnie dwie nagrody przeznaczone są dla graczy o przynajmniej 50 poziomie. Wtedy to będziesz w stanie zmienić poziom trudności na trzeci - Koszmar. Więcej o poziomach trudności przeczytasz na naszej stronie o randze świata.

Następnie: Diablo 4 - Strzaskane szczyty: zadania poboczne

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - podziemia, lochy i piwnice

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze