Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - sezon 1: co zrobić przed startem, jak się przygotować

Czym się zająć nim rozpocznie się Sezon Plugawców.

Niebawem Diablo 4 doczeka się startu pierwszego sezonu obfitującego w nową zawartość. Na tej stronie wyjaśniamy co warto zrobić przed wystartowaniem nowego sezonu, by móc od razu wskoczyć do gry.

W ramach przygotowań na start pierwszego sezonu w Diablo 4 w pierwszej kolejności powinieneś ukończyć główny wątek fabularny. Jest to bowiem czynność wymagana, aby od razu rozpocząć rozgrywkę w zawartość sezonową. Nie musisz jednak skupiać się na rozwoju swojego bohatera - na czas sezonu tworzysz nową postać.

Aby przyspieszyć swój start z nowymi wyzwaniami, warto wygenerować duże ilości Sławy. Punkty za aktywację Ołtarzy Lilit oraz odkrycie mapy zostaną zachowane i od razu wystartujesz z dodatkowymi punktami umiejętności jako nagrodami. Zwiększone statystyki, które zapewnia odkrycie kapliczek również przejdą na postać sezonową.

Niestety inaczej niż w przypadku alternatywnego bohatera w Wieczności (czyli głównej postaci, niesezonowej) nie możesz przenieść na nowego bohatera sezonowego żadnych przedmiotów: ani zawartości skrzyni, złota, Szemrzących Oboli ani materiałów rzemieślniczych. Powoduje to znaczące spowolnienie generowania postępów w ramach sezonu.

Następnie: Diablo 4 - sezon 1: zmiany, co się zmienia, co zostaje

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - sezon 1: kiedy start, czas trwania

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze