Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - punkty nawigacyjne: Kedżystan

Mapa wszystkich punktów nawigacyjnych w Kedżystanie.

W Diablo 4 punkty nawigacyjne pełnią rolę ułatwiającą szybkie przemieszczanie się między wioskami a miastami. Aktywacja tych punktów poprzez interakcję sprawia, że zmieniają one kolor z szarego na niebieski.

Podróż między miastami można rozpocząć z dowolnego miejsca na mapie, jednak wymaga to otwarcia portalu. Należy jednak pamiętać, że obecność potworów w okolicy może utrudnić tę czynność. Alternatywną metodą podróżowania jest skorzystanie ze zwoju, który stworzy portal prowadzący do najbliższego większego miasta i umożliwi powrót do miejsca, z którego wyruszyłeś. Korzystanie z punktów nawigacyjnych jest darmowe.

Na mapie poniżej zobaczysz wszystkie punkty nawigacyjne, które możesz znaleźć w regionie Kedżystan.

Warto zauważyć, że punkty nawigacyjne wiążą się również z nagrodami przysługującymi w danym regionie. Aktywacja każdego z nich gwarantuje 20 punktów Sławy, które można wymienić na cenne nagrody, takie jak zwiększenie liczby mikstur leczących, dodatkowe punkty umiejętności czy obfitość złota. Podczas rozpoczynania gry nowym bohaterem konieczne jest ponowne aktywowanie punktów nawigacyjnych. Jednak po ukończeniu fabuły, najważniejsze lokalizacje na mapie zostaną oznaczone.

Następnie: https://www.eurogamer.pl/diablo-4-punkty-nawigacyjne-hawezar

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - punkty nawigacyjne: Suche Stepy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze