Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - postępy sezonowe: zadania, rozdziały

Progresja postępów w sezonie 1.

Na tej stronie dowiesz się, jak wygląda progresja i generowanie postępów w Diablo 4 w czasie trwania sezonu pierwszego - Sezon Plugawców.


Na tej stronie:


Zasługi i nagrody karnetu

Gdy stworzysz swoją postać sezonową, w menu gry ujrzysz nową zakładkę - Sezon (1). Stąd możesz doglądać swoich postępów, aktywnych Błogosławieństw oraz odbierać nagrody. Dolny pasek reprezentuje nagrody: elementy kosmetyczne, Rozżarzone Popioły lub Platynę. Gdy zdobędziesz odpowiednią ilość Zasług, będziesz mógł odebrać je klikając w ikony.

Kliknij w przycisk Postępy Sezonowe (2), by sprawdzić zadania, za które otrzymasz Zasługi. Ukończ 80% celów (3) z pojedynczego rozdziału, by odblokować nowy i móc odebrać nagrody (4) za jego ukończenie.

Realizacja pojedynczych celów nie zapewnia wielu Zasług, a właśnie nagroda za ukończenie rozdziałów. Postaraj się więc jak najszybciej awansować postać i kończyć rozdziały, aby odblokować Rozżarzone Popioły i Błogosławieństwa.

Zasługi zdobywasz również za pomniejsze aktywności i zabijanie potworów, jednak w znacznie mniejszej ilości niż nagrody za rozdziały i cele. Należy pamiętać, że posiadając Karnet Premium otrzymasz więcej poziomów nagród, lecz nie wpływają one na balans rozgrywki - nie zapewniają nagród jak Rozżarzone Popioły.


Zadania fabularne

Sezony oferują również nowy wątek fabularny. Zadania te oznaczone są ikoną zielonego listka.

Pierwsze zadanie rozpoczniesz w Kiowosadzie, rozmawiając z Vyrtanem stojącym obok punktu nawigacyjnego. By się jednak pojawił, musisz najpierw ukończyć - lub pominąć - główną kampanię nową postacią sezonową.

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - Plugawe Serca: jak zdobywać, do czego służą

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze