Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - milczące skrzynie: jak otworzyć

Zamknięte skrzynie w środku lasu.

Nie raz w trakcie eksploracji mapy w Diablo 4, możesz natknąć się na Milczące skrzynie. Są to duże pojemniki ze złotymi zdobieniami, często pilnowane przez silne potwory. W tym miejscu dowiesz się, jak je otworzyć i z pomocą właściwego klucza.

Jedną ze skrzyń możesz odnaleźć w Dolinie wichrów, kierując się na zachód od wioski. Nie są zbyt powszechne - mniej więcej po jednej na obszar. Niestety ich otwieranie nie jest specjalnie opłacalne - zawartość skrzyń jest losowa, z szansą na rzadkie przedmioty i trochę złota. Lepiej poświęcić walutę wydaną na klucze na próby hazardu u handlarza.

Aby otworzyć Milczącą skrzynię, potrzebujesz Szepczącego klucza (1). Jest to przedmiot, który nie występuje pospolicie w świecie, lecz zawsze możesz je nabyć u Handlarza - Dostarczyciel Kuriozów. Znajdziesz go w głównym mieście, oznaczony jest ikoną sakwy ze znakiem zapytania. Dostarczyciel Kuriozów przyjmuje tylko jedną walutę: szemrzące obole (2), a zakup klucza to wydatek 20 z nich.

Szemrzące obole zdobędziesz najłatwiej biorąc udział w wydarzeniach okresowych w świecie gry. Zlokalizujesz je po widocznym na mini-mapie pomarańczowym okręgu, najczęściej w obszarach z dużą wolną przestrzenią lub miejscach charakterystycznych, jak cmentarz. Aktywują się regularnie co około 5-10 minut.

Następnie: Diablo 4 - jak zdobywać więcej doświadczenia

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 beta - nagrody za udział

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze