Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - błąd, palenisko, Seneszal

Problem z ulepszaniem Seneszala przy palenisku w Westybulu.

Po ukończeniu pierwszych kilku misji w Diablo 4 - Sezon Konstruktów możesz natrafić na problem z ulepszaniem Seneszala przy palenisku w Westybulu. Pokazujemy co zrobić, gdy problem ów występuje. Pierwszy raz problem może pojawić się w trakcie realizacji zadania Bębny Skarbca.

Pierwsza sugestia, którą potwierdziło wielu graczy - choć nie u każdego była krokiem wystarczającym - to wyłączenie rozgrywki i komunikacji międzyplatformowej. Możesz tego dokonać jedynie w głównym menu gry przed wybraniem postaci. Są to pierwsze pozycje w ustawieniach, w zakładce Połącz.

Możesz spróbować także przenieść się do innej lokacji i powrócić do Westybulu. Inna opcja sugeruje wyjście z gry i ponowne zalogowanie się. Dodatkowo możesz spróbować wylogować się w innym mieście i dopiero potem wrócić do Westybulu lub nawet dotrzeć do niego na piechotę z pobliskiego punktu nawigacyjnego. Na obecną chwilę gracze deklarują działanie po jednej lub obu wskazanych metodach, przy czym producent jest świadom błędu i możemy spodziewać się łątki w najbliższym czasie. Działające palenisko nie płonie i jest obiektem interakcji.

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze