Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Detektyw Pikachu 2” jednak powstanie. Poznaliśmy potencjalnego reżysera

To współtwórca „Portlandii”.

Fani Pokemonów nie mają już powodów do zmartwień. Film „Pokemon: Detektyw Pikachu 2” jednak powstanie, a za jego reżyserię ma odpowiadać współtwórca serialu „Portlandia”.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez serwis Deadline, wytwórnia Legendary Entertainment podjęła już negocjacje z Jonathanem Krieselem - potencjalnym reżyserem kontynuacji. Pozycję scenarzysty po raz kolejny obejmie Chris Galleta, twórca fabuły pierwszej części.

Szczegóły samego scenariusza pozostają na ten moment tajemnicą. Twórcy mogą postawić na bezpośrednią kontynuację lub wykreować nową opowieść. Nic nie wiadomo także o obsadzie, choć zdaniem informatorów serwisu, w produkcji może pojawić Ryan Reynolds, którego głosem przemawiał Pikachu w pierwszej części.

Przypomnijmy, że od premiery Pokemon: Detektyw Pikachu minęło już sporo czasu. Film trafił na ekrany w 2019 roku i przełamał modę na nieudane ekranizacje gier komputerowych. Opowieść o detektywistycznej przygodzie popularnego bohatera zebrała w większości wysokie noty i zarobiła ponad 400 milionów dolarów w światowym box office.

Fabułę filmu osadzono w alternatywnym świecie, gdzie tytułowy pokemon zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Towarzyszem bohatera jest młody chłopak, który jako jedyny rozumie mowę stworka. Głos Pikachu podkładał wspomniany już Ryan Reynolds, znany głównie z roli Deadpoola, a za reżyserię odpowiadał Rob Letterman.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Detective Pikachu Returns

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze