Skip to main content

Deadpool i Wolverine na nowym zwiastunie. Zapowiada się szalone widowisko

(Nie)zgrany duet superbohaterów.

Na platformie YouTube pojawił się najnowszy zwiastun nadchodzącego filmu Deadpool i Wolverine. Na krótkim teaserze możemy zobaczyć nowe ujęcia z nietuzinkowym duetem superbohaterów i ich skomplikowaną relacją.

Materiał pojawił się na oficjalnym kanale YouTube aktora Ryana Reynoldsa, który oczywiście wciela się w tytułową rolę Wygadanego Najemnika. Teaser opublikowano z okazji rozpoczęcia przedsprzedaży biletów na wybranych rynkach. Samo widowisko trafi do kin dopiero za dwa miesiące, konkretnie 26 lipca.

Krótkie urywki, jakie możemy zobaczyć na filmie, skupiają się oczywiście na motorze napędowym filmu - kompletnie odmiennych charakterach obu bohaterów. Podczas gdy Wolverine jest śmiertelnie poważny, Wade traktuje niebezpieczne misje jak świetną zabawę, nie potrafiąc utrzymać powagi nawet na chwilę. Łączy ich jednak brutalność i śmiertelna precyzja w pokonywaniu kolejnych przeciwników. Trailer można zobaczyć poniżej.

Zobacz na YouTube

Przypomnijmy, że produkcja ma stanowić etap tzw. 5 fazy Marvel Cinematic Universe. Prowadzący spokojne (na ile to dla szalonego antybohatera możliwe) życie Deadpool zostaje porwany przez agentów Time Variance Authority. Podobnie do fabuły serialu Loki, Wade zostaje zatrudniony przez organizację, aby wraz z Wolverine’m eliminować anomalie w multiversum, mogące potencjalnie doprowadzić do wykształcenia się nowych rzeczywistości oraz linii czasowych.

Oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana jako Deadpoola i Wolverine’a, w filmie pojawi się więcej znajomych twarzy. W rolach przyjaciół najemnika powracają Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (Teenage Warhead) oraz Steafan Kapicic (Colossus). Oprócz tego Jennifer Garner powtórzy swoją rolę Elektry, a jako Paradoxa - agenta TVA - zobaczymy znanego z serialu „Sukcesja” Matthew Macfaydena.

Zobacz także