Skip to main content

„Deadpool” 3 oficjalnie ogłoszony. Hugh Jackman powróci jako Wolverine

Jest data premiery.

Ryan Reynolds zaskoczył fanów i ogłosił premierę filmu „Deadpool 3”. W krótkim materiale wideo w zabawny sposób opowiedział o szukaniu siebie i swojej postaci, by następnie niespodziewanie zapowiedzieć powrót Hugh Jackmana jako Wolverine. Film pojawi się w kinach 6 września 2024 roku.

Na początku opublikowanego na YouTube filmu aktor przeprosił fanów za to, że cała ekipa produkcyjna ominęła targi D23, w czasie których Disney zawsze ogłasza swoje najgorętsze premiery roku.

Potem Ryan Reynolds rzucił trochę światła na to, w jaki sposób próbował poszukać na nowo postaci Deadpoola. Jednak największe zaskoczenie miało dopiero nadejść. Okazuje się, że Hugh Jackman wcale nie skończył kariery jako Wolverine wraz z filmem „Logan” z 2017 roku, ale jeszcze raz wcieli się w legendarnego mutanta.

Warto przypomnieć, że tym razem historia Deadpoola zostanie osadzona w Kinowym Uniwersum Marvela ze względu na przejęcie wytwórni Fox przez Disneya. Dodatkowo widowisko prawdopodobnie będzie przeznaczone dla starszej widowni.

Zobacz także