Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Deadpool 3” nie wpłynie na historię Wolverine’a - potwierdza Hugh Jackman

Marvel ma rozwiązanie.

Hugh Jackman rzucił nieco światło na to, w jaki sposób Wolverine zostanie przedstawiony w filmie „Deadpool 3”. Okazuje się, że twórcy nie podważą tego, co wydarzyło się wcześniej z mutantem.

Film „Logan” z 2017 roku miał być ostatecznym pożegnaniem Jackmana z popularną postacią „Rosomaka”. Okazuje się jednak, że Marvel Studios ma ciekawy pomysł, jak bezkonfliktowo reaktywować Wolverine’a.

- Wszystko dzięki temu, że w Marvelu żongluje się ścieżkami czasu. Mogę więc wrócić na prawach „nauki” - wyjaśnia gwiazdor cytowany przez portal Deadline. - Nie muszę zaburzać wydarzeń znanych z „Logana”, który był ważny dla mnie i myślę, że również dla fanów.

Wyszło na jaw także, że to Ryan Reynolds od dawna przekonywał aktora do powrotu na duży ekran, ale finalnie to seans „Deadpoola” nakłonił go do zmiany decyzji. Jackman zapragnął, aby do Wolverine’a podejść w podobnie zabawny i dynamiczny sposób.

„Deadpool 3” zyska na współpracy Jackmana i ReynoldsaZobacz na YouTube

Premiera filmu „Deadpool 3” odbędzie się 8 listopada 2024. Reżyser - Shawn Levy - zapewnił, że pomimo współpracy z Disneyem, widowisko będzie przeznaczone dla dorosłych i jako twórcy nie zamierzają łagodzić jego treści. Realizacja zdjęć do produkcji rozpoczną się w maju 2023 roku.

Read this next