Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DC Studios pokazuje wstępny kalendarz premier. Nawet cztery produkcje rocznie

W ramach „Rozdziału 1: Bogowie i potwory”.

James Gunn i Peter Safran, szefowie DC Studios, podali wstępny kalendarz premier w ramach projektu „Rozdział 1: Bogowie i potwory”. Wytwórnia planuje wydawać do czterech produkcji rocznie.

- Prawdopodobnie dwa filmy i dwa seriale dystrybuowane na platformie HBO Max - powiedział Safran, cytowany przez portal ComicBook. Doprecyzujmy jednak, że wspomniana strategia publikacji miałaby wejść w życie od 2025 roku, by potem być kontynuowana w późniejszych latach.

Plan DC Studios ma przede wszystkim ujednolicić uniwersum

Jak wynika z ujawnionego wczoraj wielkiego planu DC Studios, na początek otrzymamy dwa seriale zmierzające na HBO Max. Będą to serie „Creature Commandos” i „Waller”, będąca spin-offem produkcji „Peacemaker”.

Później na 11 lipca 2025 roku zaplanowano nowy film z Człowiekiem ze Stali w roli głównej, czyli „Superman: Legacy”, a 3 października 2025 roku na wielkim ekranie ma się pojawić „Batman: Part II” z Robertem Pattinsonem.

Pamiętajmy jednak, że Gunn i Safran nie zrezygnowali z tytułów zapowiedzianych na ten rok. „Shazam! Gniew Bogów” zadebiutuje więc 17 marca, „Flash” 16 czerwca, „Blue Beetle” 18 sierpnia, a „Aquaman i Zaginione Królestwo” 25 grudnia.

O autorze
Komentarze