Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Data premiery Star Wars Outlaws może być tuż za rogiem. Ubisoft zapowiedział pokaz... zwiastuna

Prawie jak GTA 6.

Ubisoft idzie śladami Rockstar Games i zaprasza graczy na światową premierę zwiastuna Star Wars Outlaws. Nowy materiał przybliży szczegóły fabularne wyczekiwanej produkcji, a być może ujawni także oficjalną datę premiery.

Licznik ustawiony pod materiałem w serwisie YouTube zdradza, że debiut zaplanowano na 9 kwietnia - najbliższy wtorek - na godzinę 18:00 czasu polskiego. Do tej pory zwiastuny nie były zapowiadane z tak dużym wyprzedzeniem, co może sugerować, że oprócz wglądu w historię otrzymamy też konkretny termin, w którym tytuł zadebiutuje na rynku.

Jeśli Ubisoft postanowi trzymać te informacje w tajemnicy, następną większą okazją będzie dopiero pokaz Ubisoft Forward, zaplanowany na 10 czerwca. Wydawca nie zdradził, czego powinniśmy się spodziewać, ale możemy raczej śmiało założyć, że w planach jest prezentacja jakiejś odsłony Assassin’s Creed – najpewniej osadzonego w feudalnej Japonii AC Red.

Tutaj obejrzymy nowy zwiastun.Zobacz na YouTube

Star Wars Outlaws zaprezentowano po raz pierwszy w czerwcu zeszłego roku, na poprzedniej edycji Ubisoft Forward. Fabułę gry osadzono w okresie intensywnych walk pomiędzy Rebelią a Imperium, czyli pomiędzy akcją filmów „Imperium Kontratakuje” oraz „Powrót Jedi”. Pod rządami opresyjnego Imperium kwitną przestępcze syndykaty, a my walczymy o swoją renomę w półświatku, kradnąc i infiltrując placówki.

Wcielimy się w postać przemytniczki Key, która wraz ze swoim kompanem Nixem podróżuje po galaktyce w poszukiwaniu zarobku i okazji do utarcia nosa Imperium. Tytuł ma zaoferować otwarty świat z sześcioma planetami do zwiedzenia, system reputacji i pościgów niczym w serii GTA, jak i zręcznościowy system walki, z chowaniem się za osłonami oraz kilkoma gadżetami do wyboru. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Read this next