Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa gra w Epic Games Store spodoba się fanom „chowanego”

I łowcom duchów.

W Epic Games Store znajdziemy już nową produkcję do pobrania za darmo. W tym tygodniu jest to Midnight Ghost Hunt, a więc tytuł skierowany do fanów kooperacji i polowania na duchy.

Zgodnie z cotygodniową tradycją, grę odbierzemy bezpośrednio z odpowiedniej zakładki w sklepie EGS. Czas na pobranie jest ograniczony, akcja potrwa bowiem do przyszłego czwartku, czyli 8 czerwca. Platforma zorganizowała zabawę w „tajemnicze rozdawnictwo”, dlatego kolejny tytuł poznamy dopiero za tydzień.

  • Midnight Ghost Hunt w Epic Games Store - przejdź

Midnight Ghost Hunt to sieciowa gra na pograniczu akcji i dosyć łagodnego horroru, w której mierzą się ze sobą łowcy i duchy. Założenia rozgrywki są proste niczym zabawa w chowanego: gracze w roli polujących mają za cel odnalezienie członków drugiego zespołu. Potwory nie mają szans w otwartej konfrontacji, dlatego muszą pozostać w ukryciu.

Sytuacja zmienia się drastycznie, gdy na zegarze wybija „godzina duchów”. Wtedy to upiory stają się mocniejsze, a łowcy zmieniają się w zwierzynę. W grze nie znajdziemy trybu singleplayer, całość opiera się bowiem na zabawie z innymi graczami. Tytuł znajduje się aktualnie w fazie wczesnego dostępu i jest dostępny wyłącznie na PC (Epic Games Store, Steam).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze