Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls ukończone bez jakichkolwiek obrażeń

W wersji Remastered.

Internauta o pseudonimie Squillakilla zdołał ukończyć Dark Souls w wersji Remastered bez otrzymania jakichkolwiek obrażeń.

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do szeregu innych tego typu wyzwań, gracz postawił sobie za cel, by przejść produkcję bez żadnej rany. To oznacza, że postać użytkownika nie utraciła ani jednego punktu życia - nie tylko od wrogów, ale też pułapek środowiskowych i upadków z wysokości.

Biorąc pod uwagę, że Dark Souls - tak jak inne gry studia From Software - wyróżnia się wysokim poziomem trudności, realizacja zadania nie była łatwa. Squillakilla musiał być ostrożny, uważnie planując każdy następny ruch.

Dotarcie do napisów końcowych zajęło użytkownikowi 3 godziny oraz 26 minut. W tym czasie ukończył lokacje i pokonał bossów zarówno z podstawowej wersji produkcji, jak i DLC. Wyczyn transmitował na Twitchu.

W grze nie brakuje starć z potworami

Dark Souls osadzone jest w mrocznej, fantastycznej krainy pełnej niebezpiecznych kreatur. Przemierzamy świat, walcząc z przeciwnikami i zbierając ich dusze. Kilka sekund nieuwagi wystarczy jednak, aby zginąć.

Następnie: Cyberpunk 2077 z serią figurek Funko Pop. Postać Keanu Reevesa w formie zabawki

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły