Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 z ponad setką modów - instrukcja przedstawia "najlepszy sposób gry"

Lepsza jazda, pościgi policyjne, nieoficjalne patche i inne.

Prowadzący kanał na YouTube Tyler McVicker opublikował poradnik do „najlepszego sposobu gry w Cyberpunk 2077”, prezentując listę ponad stu modów, których używa. Jak twierdzi, spędził półtora tygodnia nad szukaniem narzędzi, które zwiększają pozytywne wrażenia z zabawy i eliminują najważniejsze problemy.

Listę modów, wraz z odnośnikami do serwisu NexusMods, można zobaczyć tutaj, natomiast poniżej znajduje się sam materiał, w którym Tyler opowiada o najważniejszych szczegółach.

W grupie kluczowych modów autor umieszcza między innymi narzędzie, które poprawia sterowanie samochodami, czyniąc podobno odczucia z jazdy porównywalne do GTA 5. Jest też program dodający do gry system pościgów policyjnych czy wzbogaca zachowania przechodniów na ulicach.

Jest też mnóstwo nieoficjalnych patchy, obsługa DLSS w wersji 2.0, mody dodające opcje personalizacji interfejsu czy inne drobne poprawki, jak przesunięcie okien z rozmowami telefonicznymi ze środka ekranu na bok czy możliwość podejrzenia wymaganej liczby punktów atrybutu w specjalnej opcji dialogowej, kiedy spełniamy warunki.

Mimo braku Red Engine dla Cyberpunk 2077, powstały już setki modów

Do działania wszystkich poprawek wymagane są dwa pluginy, Redscript i Cyber Engine Tweaks. Linki również znajdują się w instrukcji.

Przed instalacją modów gracz rekomenduje wyłączenie ray tracingu, ustawienie trybu DLSS na automatyczny (na kartach graficznych, które obsługują technikę), a także włączenie opcji „wolnego dysku HDD”, nawet jeśli dysponujemy SSD. W ten sposób zmieniamy sposób streamowania danych o świecie, co podobno zapewnia kilka FPS-ów więcej.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze