Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 z nowym bonusem do zamówień na GOG

Cyfrowy komiks o Mirku i Tashy.

CD Projekt Red ujawniło nowy bonus, który jest dodawany do każdego zamówienia na Cyberpunk 2077 za pośrednictwem platformy GOG - cyfrowy komiks zatytułowany Big City Dreams.

Składający się z 50-stron zeszyt opowie o Mirku i Tashy - Kosiarzach zajmujących się kradzieżą i sprzedażą wszczepów. Pewnego dnia mężczyzna uświadamia sobie, że marzy o założeniu rodziny, co stoi w sprzeczności z planami kobiety, która chce zostać sławną gangsterką.

Za scenariusz odpowiada Bartosz Sztybor, kierownik narracyjny w studiu CD Projekt Red. Deweloper nie tylko współpracuje z polskim studiem, ale również pisze komiksy dla wydawnictw Dark Horse, Boom! Studios, Paquet, Sarbacane i Ankama.

Okładka komiksu Big City Dreams

Ilustracje przygotowali Filipe Andrade (rysownik Marvela) i Alessio Fioriniello (działa głównie we Włoszech), a kolorowaniem zajęli się Roman Titov (znany z serii „Angel”) i Krzysztof Ostrowski (funkcjonujący przede wszystkim na rynku polskim).

Autorem okładki jest zaś Matias Bergara - artysta, który ozdabiał takie komiksy jak „Sons of Anarchy”, „Cannibal” i „John Constantine: Hellblazer”.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada. Osoby, które zamówią grę na GOG, otrzymają nie tylko komiks Big City Dreams, ale także dodatkowy zestaw tapet i awatarów oraz plakaty do wydrukowania.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze