Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Prezent z Otchłani

Używamy układu behawioralnego do stworzenia specjalnej broni.

Jeśli ukończyliśmy główny wątek fabularny dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 wybierając ścieżkę Reeda, to w trakcie odbijania Songbird z podziemnego laboratorium mogliśmy zabrać specjalny przedmiot z resztek robota strażniczego. Doprowadzi to do otrzymania niespodziewanej wiadomości - misja poboczna Prezent z Otchłani.

To bardzo krótka misja. Niedługo po zakończeniu wątku głównego otrzymamy SMS z tajemniczego numeru zastrzeżonego, który złoży nam propozycję - opłacony Netrunner odszyfruje dane ze sprzętu w zamian za bliżej niesprecyzowane dane. Zgadzamy się i udajemy się do Netrunnerki w dzielnicy Kabuki.

Na miejscu rozmawiamy z Yoko i przekazujemy jej układ behawioralny. Następnie czekamy na jego zdeszyfrowanie i przechodzimy do zakładki wytwarzanie w naszym ekwipunku. Za pomocą otrzymanej drzazgi będziemy mogli wytworzyć jeden z dwóch przedmiotów - specjalny cyberdeck lub unikalny pistolet maszynowy, których parametry podajemy poniżej. Po stworzeniu przedmiotu misja zakończy się.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Koniec gry

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze