Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Songbird czy Reed: co wybrać, konsekwencje

Po czyjej stronie ma stanąć V.

Ostatni akt wątku fabularnego dodatku Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077 stawia przed nami trudny wybór - musimy zdradzić jedną z dwóch osób, które nam ufają. Zależnie pod podjętej decyzji czekają na nas zupełnie inne misje i zakończenia. Na tej stronie wyjaśniamy, jaka jest różnica między obydwiema ścieżkami.

Jeśli zdecydujemy się pomóc Songbird i w misji Dzień Próby zdradziliśmy Reeda, to naturalnie agent będzie na nas polował. Epilog netrunnerki zakłada przedarcie się przez terminal lotniska i dotarcie do promu kosmicznego, który zabierze So Mi do stacji kosmicznej. Niestety sprawa się komplikuje, kiedy prezydent Myers z wojskiem szturmują obiekt, by zabić V i uciekinierkę. Jeśli nam się to uda, Songbird bezpiecznie ucieknie na orbitę.

Z drugiej strony możemy też trzymać się planu Reeda i zdradzimy Songbird, to kobieta przejrzy nasz plan i z wściekłości dozna ataku cyberpsychozy i ucieknie. Co więcej, podczas strzelaniny z Hansenem w trakcie zamieszania wywołanego ucieczką So Mi niestety zginie agentka Alex. Po częściowo udanym szturmie na konwój Max-Tacu podążamy za uwolnioną netrunnerką do tajemniczego bunkra. Wypełnienie planu Reeda pozwoli nam odblokować dodatkowe zakończenie gry.

Warto mieć na uwadze, że niezależnie po czyjej stronie stanęliśmy podczas akcji na Stadionie, gra w obu przypadkach daje nam tuż przed kulminacyjnym momentem szansę na „zmianę decyzji” i zmianę stron.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze