Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Skok na głęboką wodę: hotel, sterowanie Flatheadem

Kradzież Relica.

Po misji Cherchez la femme możesz od razu przejść do następnego zadania głównego wątku. Udaj się do klubu Afterlife oznaczonego na mapie. Przed wejściem czeka na ciebie Jackie (1). Poczekaj, aż skończy rozmawiać i wejdźcie do środka. Powiedz ochroniarzowi, że Dex na was czeka. Zostaniecie wpuszczeni. W środku usiądź obok Jackiego przy barze (2). Porozmawiajcie sobie o marzeniach zostania legendą Night City.

W końcu przyjdzie po was ochroniarz i zaprowadzi was do Dexa i T-Bug. Poczekaj moment i połóż na stole bota (3), gdy zostaniesz o to poproszony. W późniejszej części rozmowy możesz zdecydować czy chcesz wydać Evelyn czy nie przekazywać Deksowi informacji o jej propozycji. Jeśli skorzystasz z pierwszego wariantu, to Dex zaproponuje wyższe wynagrodzenie za zadanie - 40 procent, zamiast 30 lub 35.

Siadaj i słuchaj planu. Weź chip z planami hotelu, do którego macie się udać i słuchaj. Potem możesz jeszcze zadać parę dodatkowych pytań. Po rozmowie wybierz opcję Jedziemy, by od razu kontynuować misję.

Znajdziesz się w automatycznej taksówce Delamaina. Podróż trochę potrwa, w tym czasie porozmawiaj z Jackiem. Wybory dialogowe nie mają dużego znaczenia. Kiedy wysiądziecie, idź za kolegą. Gdy zaczepi was ochroniarz, możesz powiedzieć, że handlujecie bronią (4) - i tak uratuje was pan z obsługi.

Podejdź do recepcji i wykonuj polecenia. Później powoli pójdziecie do windy (nie zatrzymuj się w barze) i do waszego pokoju. Po prostu podążaj za Jackiem i słuchaj rozmowy. Wreszcie w pokoju otrzymasz polecenie podłączenia się do bota Flathead - zrób to, biorąc chip od Jackiego. Spojrzysz teraz na świat oczami bota. W pierwszym pomieszczeniu zeskanuj szyb wentylacji po prawej (5), by móc kazać botowi przez niego przejść.

W kolejnym pomieszczeniu musisz - po chwili rozmowy - kazać botowi podgrzać terrarium w panelu na ścianie (6). Dopiero potem możesz kazać mu przejść wentylacją przy oknie dalej, gdy pokojówka zejdzie z drogi.

Następnie przejdziesz przez małe pomieszczenie między ścianami i dotrzesz do większej sali. Tutaj musisz najpierw użyć panelu sterującego po lewej (7), a przełączysz się na widok drugiej sali - przyjrzyj się tam netrunnerowi podłączonemu do sieci, a potem zeskanuj wejście do wentylacji (8). W poprzednim pomieszczeniu możesz już kazać przejść botowi dalej wentylacją w podłodze. Trafi do pomieszczenia z netrunnerem na fotelu. Wskaż mężczyznę i wyślij do niego (9) bota.

Potem wrócisz do pokoju, odłączysz się od bota. Musicie teraz poczekać w pokoju. Porozmawiacie trochę i czas upłynie. Następnie, gdy przyjdzie czas, idź znowu za Jackiem. Pójdziecie do windy i wjedziecie na 100 piętro. Traficie do apartamentu Yorinobu, który oglądałeś w misji z Evelyn w braindansie.

W apartamencie podejdź do miejsca, w którym znalazłeś wcześniej ukryty panel w podłodze. Musisz jeszcze znaleźć włącznik. Przejdź do sypialni - włącznik jest na biurku (10).

Podejdź do panelu i zabierz chip Relic z odsłoniętej kryjówki. Potem zaczną się kłopoty. Po chwili rozmowy musicie się ukryć. T-Bug otworzy wam panel w ścianie (11). Wejdź do środka za Jackiem.

Zacznie się długa scenka, po której przyjdzie czas na chaotyczną ewakuację.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Skok na głęboką wodę: ucieczka

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Cherchez la femme: braindance, gdzie jest Relic

Komentarze