Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Series X/S - upgrade, aktualizacja, grafika

Usprawnienia next-genowych edycji.

Cyberpunk 2077 debiutuje nie tylko konsolach PS4 i Xbox One, ale też PS5 i Xbox Series X/S. Właściciele urządzeń nowej generacji mogą liczyć na usprawnienia grafiki oraz lepszą wydajność.

Gra będzie dostępna na PS i Xbox Series X/S w dwóch wersjach:

  • w ramach wstecznej kompatybilności - od momentu premiery konsol (za darmo dla wszystkich nabywców wersji na poprzednią generację)
  • w ramach pełnoprawnej, next-genowej wersji, która ukaże się w późniejszym terminie (również za darmo dla wszystkich)

Cyberpunk 2077 uruchomiony dzięki funkcji wstecznej kompatybilności zaoferuje nieco udoskonaloną grafikę oraz inne poprawione aspekty techniczne.

Aktualizacja na PS5 i Xbox Series X będzie oczywiście darmowa. Oznacza to, że nabywcy edycji na PS4 otrzymają wersję na PS5, a dzięki wydaniu na Xbox One zagramy też na Xbox Series X/S bez dodatkowych opłat.

Pełnoprawna, next-genowa wersja Cyberpunk 2077, w pełni wykorzystująca moc nowych konsol, ukaże się w 2021 roku. Ta edycja powstanie stricte z myślą o PS5 i Xbox Series X, i w jeszcze większym stopniu poprawi warstwę wizualną oraz wydajność.

Co istotne, pełnoprawna wersja na nową generację również będzie darmowa dla posiadaczy podstawowych edycji.

Warto podkreślić, że osoby, które nie zakupią Cyberpunk 2077 na aktualnej generacji konsol, nie muszą się martwić o koszt - CD Projekt nie podwyższy ceny Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Series X/S.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze