Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 może trafić do Xbox Game Pass - sugeruje wideo Microsoftu

Aktualizacja: CD Projekt dementuje.

Aktualizacja: W oświadczeniu przekazanym serwisowi VGC przedstawiciele CD Projektu zaprzeczyli, jakoby Cyberpunk 2077 miałby pojawić się w Game Pass. Firma podkreśliła, że „nie ma planów” dodania gry do katalogu abonamentu.


Oryginalna wiadomość: Kilka dni temu Microsoft udostępnił usługę grania w chmurze dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy konsol Xbox, czemu towarzyszyło wideo promocyjne. Film sugeruje, że wkrótce do abonamentu Game Pass może trafić Cyberpunk 2077.

Odniesienie do polskiej produkcji w nowym nagraniu zauważyli użytkownicy forum Reddit. W pewnym momencie materiału pojawia się scena strzelaniny z robotami, która pochodzi z jednego ze zwiastunów gry studia CD Projektu.

Sekwencja widoczna jest w 18 sekundzie poniższego wideo Microsoftu:

Scena pochodzi z okolic 3. minuty zwiastuna Cyberpunk 2077:

Film promocyjny Microsoftu poświęcony jest Xbox Cloud Gaming, czyli możliwości grania w chmurze - opcji dostępnej na razie tylko dla abonentów Game Pass Ultimate. Wzmianka o polskiej grze oznacza więc, że najpewniej trafi do subskrypcji.

Spekulacje o możliwym pojawieniu się Cyberpunk 2077 w programie koncernu z Redmond pojawiały się jeszcze przed premierą tytułu. Wówczas jednak przedstawiciele CD Projektu zapewniali, że nie ma planów dodania produkcji do oferty.

Na razie jednak Microsoft i polskie studio nie potwierdziły, czy gra faktycznie zmierza do Game Pass.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze