Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zgrany do nitki

Odzyskanie oka Jacoba Lamba.

Kontrakt: zgrany do nitki to jedno z pierwszych tego typu wyzwań w Cyberpunk 2077, których możesz się podjąć. Do odblokowania tego zlecenia nie trzeba spełnić żadnych wymagań względem poziomu reputacji, ani wykonać żadnego konkretnego zadania. Możesz podjąć się go zaraz na początku zabawy.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowo-zachodniej części Watson (1), do Little China. Gdy znajdziesz się w pobliżu, zadzwoni do ciebie Regina Jones i zaproponuje to zlecenie. Rozpocznij śledzenie zadania i udaj się za znacznikiem misji, by dotrzeć do baru Kashu Hanten (2).

Twoim celem jest odzyskanie wszczepu oka, skradzionego przez gangusy w tym barze. Masz tutaj generalnie trzy podejścia. Pierwsze wymaga odebrania klucza na zaplecze od barmana (3). W tym celu musisz go złapać i obezwładnić - co zakończy się niestety walką z gangusami.

Alternatywnie możesz zakraść się od strony zaplecza. Wejdź do uliczki, obezwładnij po cichu wroga (4) i wejdź do budynku. Tutaj czeka na ciebie jeszcze kolejna przeciwniczka, Kunoichi (5). Obezwładnij także i ją.

Uwaga - jeśli przeczytasz wiadomość o szulerni gangu z komputera stojącego w barze przy wejściu z uliczki, to będziesz mógł poruszyć ten wątek w rozmowie z barmanem i uzyskać chip od niego.

Wejdź w interakcję z komputerem (6), przejdź do zakładki pliki (7) i przeczytaj plik oznaczony jako SEETHRU_X3 - instrukcja obsługi (8). Teraz możesz udać się do barmana i zaszantażować go informacjami pozyskanymi ze wspomnianego pliku - przez co po krótkiej chwili sam odda ci oko.

Możesz też, jeśli dysponujesz przynajmniej 4 punktami siły, otworzyć drzwi (9). Po drugiej stronie znajdziesz mały schowek, gdzie ukryte jest, między innymi, oko (10). Zbierz wszczep i znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty, a następnie opuść lokal.

Teraz musisz odesłać oko do zleceniodawcy. Podążaj za znacznikiem na mapie i wejdź w interakcję z oznaczoną skrytką (11).

Po krótkiej chwili kontrakt zostanie zakończony. Czeka cię krótka rozmowa z Reginą Jones, a potem na twoje konto trafi wypłata.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next