Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: żadnych fixerów

Na ratunek Iris Tanner.

Żadnych fixerów to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077 należący do grupy aktywności ratunek. W trakcie tej misji musisz odnaleźć Iris Tanner i bezpiecznie odprowadzić ją do zleceniodawcy, Dakoty Smith.

Kontrakt rozpoczniesz we wschodniej części mapy (1), na olbrzymim wysypisku śmieci. Teren ten kontrolowany jest przez Wraithów i jest dość dobrze strzeżony.

By dostać się do środka możesz wykorzystać dwie ścieżki. Jedna zlokalizowana jest na prawo od głównego wejścia. Nie ma tutaj żadnych strażników ani min - jedynie pojedyncza wieżyczka (2), którą najlepiej jest shakować. Alternatywnie możesz przejść jeszcze bardziej w prawo, gdzie trafisz na miny laserowe (3). Rozbrój je, a następnie przejdź przez niebieski kontener, by dostać się na teren bazy wroga.

Z tego miejsca udaj się na drugą stronę bazy. Wejdź do budynków z prawej strony, zlikwiduj pojedynczego strażnika i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Znajdziesz tutaj swój cel - Iris Tanner (4). Zabij wroga, który przy niej stoi i rozpocznij rozmowę z kobietą.

Gdy konwersacja dobiegnie końca, wyjdź z pomieszczenia i udaj się na lewo. W prowizorycznym garażu znajdziesz samochód Iris (5). Jego odzyskanie jest opcjonalnym celem tego kontraktu. Wsiądź do środka, a następnie szybko wyjedź z bazy.

Odwieź Iris do siedziby Dakoty Smith i zaparkuj auto w garażu. Wysiądź z niego i przejdź do dalszej części pomieszczenia, gdzie czeka cię rozmowa z Iris i Dakotą. Kontrakt zostanie zakończony jak tylko konwersacja dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze