Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: ulubieniec Wakako

Netrunner Chong-Hoon Nam.

Ulubieniec Wakako to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który zleci ci Wakako Onda. W ramach tej aktywności musisz odnaleźć jednego z jej netrunnerów, Chong-Hoon Nama, z którym niespodziewanie urwał się kontakt.

Udaj się do Japantown (1) i wejdź do wąskiej uliczki, do której prowadzi cię trasa na mini-mapie. Dojdź do końca alejki. Znajdziesz tam drzwi (2), do otwarcia których wymaganych jest 6 punktów siły.

Alternatywne wejście zlokalizowane jest tuż obok wspomnianych drzwi. Wskocz na śmietnik (3), a z niego na klimatyzację i finalnie na kładkę. Tam też znajdziesz kolejne drzwi (4) prowadzące do wnętrza budynku.

Musisz teraz dostać się do piwnicy. Przy schodach trafisz jednak na miny (5). Możesz je zniszczyć, strzelając w ładunki bądź rozbroić - do czego wymagany jest 6 poziom zdolności technicznych.

Trafisz do ciemnego pomieszczenia. W jego dalszej części znajdziesz Nama (6). Zbliż się do niego i wejdź z nim w interakcję, a następnie aktywuj komputer (7) i sprawdź znajdujące się tam informacje, by otrzymać kolejny cel.

Przejdź do przeciwległego rogu pomieszczenia i zlokalizuj klapę (8) na ziemi. Otwórz ją i wskocz do tunelu, gdzie czekają dwie kolejne miny do rozbrojenia lub zniszczenia. Przejdź na drugi koniec, wyskocz w nowym pomieszczeniu i zbierz drzazgę netrunnerską (9) z regału.

Obok regału na którym była drzazga otworzą się drzwi. Wykorzystaj je by wrócić do Nama i wejdź z nim w interakcję, by umieścić drzazgę (10) w jego gnieździe neuralnym.

Po chwili netrunner się obudzi i rozpocznie się dość długa rozmowa - jednak wybór kwestii dialogowych nie ma tutaj większego znaczenia. Przeklikaj rozmowę, wyjdź z budynku i poczekaj aż zadzwoni do ciebie Wakako, po czym kontrakt dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze