Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: oddział zamknięty

Na ratunek Jasmine Dixon.

Oddział zamknięty to kontrakt w Cyberpunk 2077 należący do grupy ratunek. Podczas jego realizacji wedrzesz się do szpitala psychiatrycznego w Rancho Coronado by uwolnić przetrzymywaną tam wbrew swojej woli Jasmine Dixon.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodniej części mapy, w dzielnicy Rancho Coronado (1). Po dotarciu do szpitala psychiatrycznego (2) zadzwoni do ciebie Muamar Reyes i przedstawi szczegóły tej aktywności.

Gdy wejdziesz do szpitala zwróć uwagę na pomieszczenie (3) po przeciwnej stronie. Jeśli posiadasz przynajmniej 8 poziom zdolności technicznych, możesz tam wejść i przeczytać drzazgę, dzięki której poznasz lokalizację poszukiwanej pacjentki.

Musisz przejść przez korytarz (4) dostępny z głównego holu. W pierwszej kolejności zajmij się kamerą (5), a potem odwróć uwagę ochroniarza (6), stojącego przy przejściu, hakując pobliski automat z przekąskami. Po tym natychmiast wejdź do wspomnianego korytarza. Uważaj na znajdującą się tam kamerę - shakuj ją bądź po prostu poczekaj, aż się obróci.

Dobiegnij do końca korytarza i rozpraw się z ochroniarzem (7) w pomieszczeniu po lewej stronie, a następnie przejdź przez podwójne drzwi na wprost. Zignoruj wszystkich pobliskich wrogów, skręć w lewo i wbiegnij na górę po schodach (8).

Na wprost ciebie znajdziesz kolejnego wroga (9). Rozpraw się z nim po cichu, zbierz z jego ciała klucz, a następnie wejdź do celi, przy której stał. Wewnątrz jest twój cel, Jasmine Dixon. Porozmawiaj z kobietą, a następnie przejdźcie przez podwójne drzwi (10), by dotrzeć na dach.

Stąd musicie już tylko zeskoczyć na niższy poziom, a następnie na ulicę, by dotrzeć do podstawionego dla Jasmine samochodu. Po chwili zadzwoni do ciebie Muamar Reyes i poinformuje, że kontrakt został wykonany.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także